Мостиська міська рада

Львівської області

Про наявність податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет

Дата: 06.03.2023 11:10
Кількість переглядів: 181

Фото без опису

Мостиська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що  фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, чи фізична особа-підприємець можуть отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС: https://tax.gov.ua.

Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua або за допомогою мобільного застосунку «ДІЯ».

У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).

Звертаємо увагу, у разі виникнення у платника податкового боргу, сума якого перевищує 3060 гривень, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу.

Нагадаємо, що фізичні особи – громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо нарахованої суми податків на майно. Зокрема, для проведення звірки щодо плати за землю фізичні особи мають право письмово або в електронній формі засобами електронного зв’язку звернутися до контролюючого органу за своїм місцем реєстрації у контролюючих органах або за місцем знаходження земельних ділянок, у тому числі право на яку фізична особа має як власник земельної частки (паю).

Водночас звертаємо увагу платників податків, у яких наявний податковий борг, на необхідності якнайшвидшого його погашення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора