Мостиська міська рада

Львівської області

Щодо кредитування житлового будівництва на селі

Дата: 03.02.2023 15:00
Кількість переглядів: 281

Фото без опису

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізовує в області програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла «Власний дім» та Комплексну програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки, затверджену рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 року № 58 (зі змінами), керується «Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 р. № 1597.

Виконання зазначених програм здійснюється шляхом надання пільгових кредитів під 3% річних на будівництво, реконструкцію, придбання житла, влаштування водо-, електро-, теплопостачання житлових будинків в сільській місцевості.

Програма «Власний дім» діє в області з 2000 року і користується популярністю в сільських забудовників.

Ознайомитися з умовами Програми та її реалізацією в області можливо на сторінці Фонду https://www.facebook.com/Ifpblv та на сайті Львівської обласної адміністрації https://old.loda.gov.ua/arh prohramv (контактна особа Юрій Любомирович тел. +380974801594).

Зацікавлених мешканців громади у пільговому кредитуванні за програмою «Власний дім» на 2023 і подальші роки просимо зголоситися в відділ капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власності міської ради (м. Мостиська, вул. Грушевського, 6, перший поверх).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора