Основи утворення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку: у міській раді провели семінар

Дата: 30.11.2022 17:43

29 листопада міською радою проведено навчальний семінар «Основи утворення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

На семінарі розглядалися питання списання з балансу МКП «Житловик» багатоквартирних будинків, законодавчі норми управління спільним майном багатоквартирного будинку, порядок утворення та реєстрації ОСББ, прийняття першочергових рішень новоствореним об’єднанням.

Присутні мали можливість ознайомитися зі зразками документів, які необхідно буде скласти в процесі підготовки до установчих зборів, отримати відповіді на питання стосовно переходу до самостійного управління спільним майном багатоквартирного будинку, подальших взаємовідносин з попереднім балансоутримувачем тощо.