Святкування Дня Незалежності України!

Дата: 25.08.2022 09:01

?? З Днем Незалежності, друже!

Нехай майорить гордо прапор над нами.

І нехай країни серця небайдужі,

Єднають теплими та щирими словами!

? Сьогодні, у день народження нашої держави,кожен українець переповнений гордістю та радістю,бо народився саме тут.

На площі Героїв Небесної Сотні особлива атмосфера. У повітрі відчувається дух єднання та патріотизму.

«Ми твердо знаємо,що наші діти будуть жити у вільній і квітучій Україні» - наголосила міський голова Мирослава Пельц. Вона подякувала за єдність та роботу задля перемоги і нагородила подяками тих,хто не покладаючи рук працює на перемогу.

? Незабутні емоції подарували нам наші дошкільнята та учні опорних закладів…Затамувавши подих ми спостерігали за танцювальними композиціями вихованців дитячої школи мистецтв.

Хор, ансамбль, духовий оркестр – маємо чим пишатись!

???? Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість зустріти цей день Незалежності!

Ви наші герої!

Слава Україні!