Нарада з керівниками структурних підроздів міської ради та керівниками комунальних підприємств та установ

Дата: 19.08.2022 17:44

Міський голова Мирослава Пельц провела нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради, медицини та комунальних підприємств.

Під час наради обговорено питання функціонування міської ради та комунальних підприємств:

-медицина:здійснено першу лапароскопічну операцію гінекологічного спектру, розпочато ремонт санвузлів дитячого відділення КНП « Мостиська міська лікарня»

-освіта: підготовка до нового навчального року, впровадження НУШ у 5 класах

-надано 219 адміністративних послуг

-розглянуто питання придбання генераторів для безперебійної роботи структурних одиниць міської ради та надання комунальних послуг (водопостачання та водовідведення) МКП «Водоканал»

-18.08.2022 проведено тендерні закупівлі на поточний ремонт (ремонт асфальтно-бетонного покриття) комунальних доріг м. Мостиська

- проведено робочу зустріч з потенційними проектувальниками реконструкції каналізаційно-очисних споруд щодо виготовлення документації та подальшої реалізації будівельних робіт даного об’єкту