Відбулася XXXІІ позачергова сесія Мостиської міської ради

Дата: 21.07.2022 12:14

20 липня відбулася XXXІІ позачергова сесія міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх з порядком денним.

Депутати затвердили програму підготовки закладів освіти громади та здійснення освітнього процесу у 2022-2025 роках. Документ розроблений з метою розширення матеріально-технічної бази,створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, розвитку в них практичних навичок і необхідних знань із стрільби, першої домедичної допомоги, формування патріотичної свідомості їх національної гідності.

Заслухавши доповідь начальника фінансового управління Мирослави Шалавило затверджено звіт про виконання бюджету громади за перше півріччя 2022 року, зокрема, доходи - 147 млн грн та видатки - 133 млн грн. Головний кошторис громади виконаний на 108 %. Дані кошти будуть спрямовані для поточного ремонту доріг – 3,2 млн грн та для потреб культури та освіти, зокрема, закупівлі вугілля для навчальних закладів.

У зв’язку із перевиконанням бюджету громади депутати внесли зміни до програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг.

Також депутати розглянули ряд земельних питань