Про видачу перепусток на пересування працівників підприємств під час комендантської години

Дата: 22.06.2022 14:08

Мостиська міська рада повідомляє, що у  зв’язку із триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, відповідно до листа Міністерства аграрної політики  та продовольства України щодо проведення польових робіт  під час воєнного стану, керівникам господарств територіальної громади, при необхідності, потрібно звертатись у комендатуру Яворівської районної військової адміністрації про забезпечення перепустками на пересування працівників під час комендантської години. Зразок звернення додається.

З такого питання у військову адміністрацію можуть звертатись також підприємці іншої сфери діяльності.

Видача таких перепусток не відноситься до компетенції Мостиської міської ради.

Зразок звернення