Відбулася XXIX позачергова сесія міської ради

Дата: 29.04.2022 17:49

Сьогодні, 29 квітня, відбулася XXIX позачергова сесія Мостиської міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх із порядком денним.

Депутати внесли зміни до показників бюджету міської ради на 2022 рік. Рішенням збільшено річні призначення для медицини та культури, спрямовано кошти для освіти і заходи та роботи з територіальної оборони. Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» прийнято рішення про перейменування вулиці Жовтнева в с. Буховичі на вулицю Сагайдачного.

Заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Надії Гнатовської депутати затвердили положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міської ради та положення і статути закладів освіти у нових редакціях.

Також депутати припинили діяльність народного дому та бібліотеки с. Пнікут у зв’язку із аварійним станом будівлі.