Мостиська міська рада

Львівської області

Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Дата: 19.04.2022 09:25
Кількість переглядів: 578

Фото без опису

Дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності в період воєнного стану надається на безповоротній основі суб'єктам підприємництва, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 квітня поточного року корову в сумі до 2500 гривень, але не більше 125 тис. гривень одному суб'єкту підприємництва.

Для отримання дотації суб’єкти підприємництва (юридичні особи, фізичні особи-підприємці) подають до 10 травня поточного року до департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації такі документи:

- заявку за формою, затвердженою Департаментом;

- копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- копії фінансової звітності для суб’єктів підприємництва (юридичних осіб) відповідно до обраної системи оподаткування;

- для фізичних осіб-підприємців копію податкової декларації платника податку за попередній рік (крім створених у поточному році), а для фізичних осіб-підприємців, які перебувають на 4 групі, копії податкових декларацій за попередній та поточний рік.

Нарахування дотації проводиться на кількість ідентифікованих та зареєстрованих у Реєстрі тварин корів станом на 1 квітня поточного року, яка підтверджується інформацією Регіонального адміністратора Єдиного Державного Реєстру тварин.

Документи на дотацію за утримання корів приймаються департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації щоденно у робочі дні з 11.00 до 14.00 год. за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 4.

З питань отримання дотації та подання документів звертатись за телефонами: (032) 255-05-72, 067 835 93 95 (Долинська С.В.)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора