Розгорнув діяльність пункт збору військовозобов’язаних міської ради

Дата: 23.02.2022 17:37

Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», для забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Мостиської територіальної громади в особливий період розпорядженням міського голови від 09.02.2022 року 328-р сформовано особовий склад і призначено адміністрацію пункту збору військовозобов’язаних міської ради.

Пунктом збору військовозобов’язаних визначено приміщення Мостиського міського народного дому по вул.Грушевського, 18.

З урахуванням ускладнення військово-політичної ситуації у країні сьогодні, 23 лютого, пункт збору розгорнув діяльність.

На базі пункту збору працює медперсонал Мостиської міської лікарні, які проводять медичний огляд військовозобов’язаних.

В склад пункту збору увійшли працівники міської ради, старости та діловоди старостинських округів.