Реконструкція спортивного залу Мостиської ДЮСШ по вул. 16 Липня

Дата: 17.02.2022 15:44

Сьогодні, 17 лютого відбулась робоча виїзна нарада по питанню подальшого корегування документації реконструкції спортивного залу Мостиської ДЮСШ по вул. 16 Липня, 11а в м. Мостиська Львівської області.

Було обговорено ряд необхідних питань по завершенню будівельних робіт даного спортивного залу та облаштування благоустрою прилеглої території з паркомісцями.

До даного приміщення та його реконструкції виникає багато запитань з боку міської та обласної влади. Незавершений об’єкт, який знаходиться на 2-му поверсі, призвів до пошкоджень приміщення першого поверху. Наслідком якого є грибок, шматки штукатурки, що відвалюються, зруйноване підложне покриття та ринг.

Зараз владою приймаються всі можливі заходи задля уникнення обвалу стін та повного руйнування будівлі. В нараді взяли участь працівники Мостиської міської ради та проектна організація. Замовником робіт виступив відділ ОМС в особі Надії Гнатовської.