Міський голова Мирослава Пельц із робочим візитом відвідала поліклінічне відділення КНП «Мостиська міська лікарня»

Дата: 16.02.2022 18:00

У середу, 16 лютого, з робочим візитом до «Поліклінічного відділення» по вул. Ярослава Мудрого 111 завітала міський голова Мирослава Пельц. Під час візиту мер оглянула приміщення поліклініки й обговорила з медиками проблемні питання, перевірила графік роботи працівників первинки.

Також проведено огляд санвузлів правого крила, яких ремонт ближчим часом буде затверджий на конкурсі мікропроєктів та приміщень первинної медицини, які відремонтовано за кошти КНП ( комунальне, некомерційне підпримєство) центром ПМСД (первинної медико-санітарної допомоги).

«Проблем в медицині дуже багато, які назбирувалась протягом останніх років. Коштами міського бюджету та за допомогою соціально відповідального місцевого бізнесу плануємо цього року благоустрій прилягаючої до медичного закладу території, ремонт приміщень загального користування поліклініки»,- зазначила Мирослава Пельц.