Про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту

Дата: 13.01.2022 12:31

Мостиська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• провідного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• освіта вища педагогічна за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • рекомендовано стаж роботи на посадах у сфері освіти.

Кандидатам на заміщення вакантної посади необхідно подати:

• заяву про участь у конкурсі,;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, або атестат про середню освіту (свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30-ти днів з дня опублікування цього оголошення, в приміщенні Мостиської міської ради за адресою: м.Мостиська, вул.Грушевського,6. ІІ поверх, відділ організаційного та кадрового забезпечення ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за номерами телефонів 0673551635 – секретар ради, 0962189182 – начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення ради.