Відбулося перше засідання 22 сесії міської ради

Дата: 24.12.2021 11:00

Вчора, 23 грудня, відбулося перше засідання 22 сесії міської ради.

Засідання розпочалося із розгляду проєкту бюджету міської ради (територіальної громади) на 2022 рік. У своїй доповіді начальник фінансового управління Мирослава Шалавило проаналізувала бюджет на 2022 рік: доходи - 280,7 млн грн, видатки - 280,7 млн грн (74% видатків для  освіти).

Депутати прийняли рішення про оголошення конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Мостиська міська лікарня», затвердили умови праці міського голови на 2022 рік, ряд програм на 2022 рік у галузі охорони здоров’я, благоустрою, соціального захисту, проєктну документацію поточного середнього ремонту мостових переходів автомобільної дороги Мостиська-Самбір-Борислав. Затверджено фінансові плани КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради» та МКП «Водоканал» на 2022 рік.

Також депутати розглянули ряд земельних питань та було оголошено перерву у засіданні.

Презентація бюджету на 2022 рік