Триває будівництво КП «Фрут Банк»

Дата: 20.12.2021 10:29

Зведення даного виробництва відбувається в рамках реалізації Проекту регіонального розвитку «Створення парку агропереробки «ФрутБанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини».

Проект реалізовується за рахунок коштів держаного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, а також за співфінансування Львівської обласної адміністрації, Львівської обласної ради, Мостиської міської ради та Судововишнянської територіальної громади.

КП "Фрут Банк" розташований в м. Мостиська по вул. Ярослава Мудрого 393Б, Земельну ділянку для будівництва заводу виділила Мостиська міська рада.

«Наразі триває будівництво у Мостиськах з переробки плодово-ягідної продукції. Це буде три лінії. Зокрема:

1. виробництво джемів, соусів та варення,

2. миття, чищення і запакування овочів, наприклад, борщового набору,

3. сушка овочів, фруктів, зелені та виробництво фруктових чіпсів, для цього якраз закупляємо спеціальну інфрачервону сушку, яка витягає вологу з будь-якого продукту», – розповів директор КП «Фрут Банк» Павло Дигдало.

Завод стане першим комунальним підприємством, яке обслуговуватиме фермерів зі Львівщини та працюватиме на розвиток громади.