Відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради

Дата: 17.11.2021 16:51

Сьогодні, 17 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Начальник служби у справах дітей міської ради Віктор Копач доповідав щодо затвердження графіку роботи служби у справах дітей та висновку опікунської ради.

Продовжуючи засідання виконком розглянув питання внесення змін до показників бюджету громади та затвердили проект бюджету на 2022 рік. Також затвердили графік роботи магазинів «Алкомаркет GRADUS» в м. Мостиська та «Продукти-1309» в с. Гостинцеве (ТОВ «АТБ-Маркет»).

Надано дозвіл на зрізку дерев по вул. Міцкевича (поруч із школою № 1), присвоєно поштові адреси будівлям.

Відповідно до поданих заяв надано грошову допомогу мешканцям громади: учасникам АТО, з фонду депутатів міської ради та людям з інвалідністю до Міжнародного дня людей з інвалідністю.