Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 29.10.2021 12:51

Сьогодні, 29 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Засідання розпочалося із розгляду питань захисту законних прав та інтересів дітей: затверджено висновок органу опіки та піклування, розглянуто майнові права тощо.

Продовжуючи розгляд питань порядку денного члени виконкому встановили розмір плати та пільги за навчання учнів у Мостиській дитячій школі мистецтв, затвердили інструкції з діловодства, погодили статут Мостиського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону та діяльності формування на території громади.

Також виконавчим комітетом присвоєно поштові адреси житловим будинкам, дорожньому сервісу, торгово-офісним нежитловим будівлям та представлено жительку громади до почесного звання України «Мати-героїня». Відповідно до поданих заяв надано одноразову грошову допомогу з фонду депутатів міської ради та учасникам АТО.