Обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Мостиської територіальної громади

Дата: 22.10.2021 15:49

З метою забезпечення сталого розвитку Мостиської міської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Мостиська міська рада рішенням від 13.09.2021р. №1 розпочала процедуру з розробки комплексного плану просторового розвитку території Мостиської міської ради.

З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади https://mostyska-gromada.gov.ua/

Триває процес громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Мостиської територіальної громади.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення, у відділ архітектури та містобудування Мостиської міської ради, адреса: м.Мостиська, Грушевського,22, каб.15

Відповідальний за прийом пропозицій (зауважень) – Новіцький Григорій Павлович

Також повідомляємо, що термін прийому заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Мостиської міської ради (територіальної громади) закінчився.

Затвердження складу робочої групи відбудеться 29.10.2021р.