Відбувся фестиваль «Сурми звитяги»

Дата: 06.10.2021 17:28

Сьогодні, 6 жовтня 2021 року у Народному домі м. Мостиська відбувся міський двадцять другий Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль національно-патріотичної творчості «Сурми звитяги».
У фестивалі брали участь здобувачі ЗЗСО.

З вітальним словом виступили голова Мостиської територіальної громади Мирослава Пельц та начальник відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області Надія Гнатовська.

Метою фестивалю широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.

Переможці будуть брати участь в обласному етапі.