Одноразове добровільне декларування: під час декларування отриманих активів декларант має подати документи, що підтверджують вартість окремих об’єктів оподаткування

Дата: 04.10.2021 12:27

Мостиська ДПІ  повідомляє, що відповідно до норм чинного законодавства при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі:

- місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та у разі декларування прав грошової вимоги, визначених підпунктом «а» пункту 4 підрозділу 9-4 розділу ХХ Податкового кодексу України.

У разі місцезнаходження (реєстрації) інших активів фізичної особи в Україні декларант може додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування.

Нагадуємо, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування проводиться з 01 вересня до 01 вересня 2022 року.