Плановий об‘їзд об‘єктів

Дата: 27.09.2021 16:00

Відбулась планова виїздна нарада по проєкту реконструкції стадіону "Карпати" на вул. Ярослава Мудрого 44, в якій взяли участь начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як , директор Львівського обласного центру фізичного здоров‘я населення "Спорт для всіх" Вадим Климович, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Надія Гнатовська і начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики Мостиської міської ради Павло Осипов. Також на плановому огляді були: працівник технагляду, керівник підпрядної організації та головний інженер.

Під час зустрічі було розглянуто питання по водовідведенню стадіону і термін завершення виконання робіт.

У зв‘язку з погодніми умовами та з дозвільними документами, було вирішено пришвидшити часовий період виконання робіт.