У Центрі надання адміністративних послуг встановлено термінал

Дата: 22.09.2021 10:13

Для зручності при здійсненні оплати адміністративного збору за адміністративні послуги у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради встановлено термінал самообслуговування.

В ЦНАПі можна сплатити адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та вчинення нотаріальних дій, земельний податок з фізичних осіб тощо. Оплата здійснюється готівковими коштами, а решта перераховується на поповнення рахунку мобільного телефону.

Встановлення терміналу в ЦНАПі значно спростить процедуру та час на отримання адміністративних послуг. При необхідності, працівники ЦНАПу допоможуть заявникам здійснити оплату через термінал.

Мостиська міська рада сприяє покращенню та вдосконаленню напрямку роботи з надання адміністративних послуг мешканцям нашої громади. Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

Рідне місто починається з тебе!