На Яворівщині відзначили День рятівника

Дата: 17.09.2021 15:35

Фото без описуСьогодні Україна відзначає професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. На Яворівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.

За дорученням міського голови Мирослави Пельц відповідальний з питань цивільного захисту у Мостиській міській раді Володимир Волошин взяв участь в урочистостях.

Привітати рятівників прибули голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський, голова Яворівської районної ради Микола Романюк та голови територіальних громад Яворівського району. Кращих пожежних рятувальників Мостищини було відзначено подяками і грошовими преміями за значний внесок у справу ліквідації надзвичайних ситуацій на території громади.

На завершення заходу для винуватців свята лунали музичні привітання та бурхливі оплески з залу.