"Всесвітній день чистоти"

Дата: 17.09.2021 12:53

ОНОВЛЕННЯ: У зв'язку із несприятливими погодними умовами заходи присвячені "Всесвітньому дню чистоти" переносяться на 25 жовтня

18 вересня 2021 року Україна  разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”.

Мостиська міська рада разом із місцевими активістами ГО Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” також візьме активну участь у даній акції.

Центральним місцем  прибирання  в м.Мостиська визначено парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення Парк імені Т.Шевченка” та прибережно-захисну смугу річки Січна в даному парку.

Запрошуємо мешканців міста, представників організацій, установ, підприємств долучитись  до Всесвітнього дня прибирання на вказаних або індивідуальних локаціях.

Зробимо Україну чистою разом!