У Львові відбулась конференція "Австрійсько-український день зелених технологій"

Дата: 16.09.2021 17:14

Мостиську міську раду представляв начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов, який ознайомився із такими питаннями:

-тренди, перспективи і нові технології у галузі відновлюваної енергетики;

-підвищення ефективності систем теплопостачання та зниження викидів CO2;

-модернізація систем водопостачання та каналізації;

-управління відходами.

У заході взяли участь Ґабріелє Газельсберґер - торговий радник Посольства Австрії, Ґернот Пфандлер - посол Австрії в Україні і провідні українські та австрійські експерти.

Austria Showcase „Austrian GreenTech for Ukraine"-захід пов‘язаний із можливістю отримати корисну інформацію від провідних австрійських експертів про новітні «зелені» технології, можливості фінансування та проектного менеджменту. Також це чудова можливість зустріти потенційних бізнес-партнерів і обговорити можливості для спільних проектів.