У Судовій Вишні відбулось вшанування пам'яті преподобного Іоана Вишенського, за участі Блаженнішого Митрополита Київського

Дата: 12.09.2021 19:10

11 вересня у м. Судовій Вишні відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування пам'яті преподобного Іоана Вишенського, за участі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Міський голлва взяла участь у зустрічі Блаженнішого Мирополита Епіфанія біля храму Святої Трійці, де відправилась Архиєрейська Божественна літургія. Після відбувся хресний хід до пам‘ятника преподобного Іоана Вишенського та його освячення.

Нехай Господь за молитвами Митрополита Епіфанія зміцнить нас, примножить нашу віру й духовні сили. Щоби у малому чи великому, перед ближніми чи перед усім світом – ми залишалися вірними Богові у словах і ділах, і через цю вірність – осягнули життя вічне, - Мирослава Пельц.