День Незалежності України на Мостищині

Дата: 24.08.2021 19:01

24 серпня 2021 року у центральному парку м. Мостиська імені Тараса Шевченка відбувся захід, присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Взяли участь у проведенні свята голова Яворівської районної ради Микола Романюк, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Горбацьо, депутати Мостиської міської ради, всечесні отці, старости округів та жителі нашої громади.

Вже традиційно свято розпочалось із Незалежної святкової ходи, на яку були залучені підрядні структури Мостиської міської ради, жителі округів із своїми старостами та усі бажаючі, які доєднались під час громадського руху. Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять героїв України, які віддали своє життя, захищаючи нашу суверенність. Після відбулось нагородження з нагоди 30-ї річниці Незалежності Украни.

Урочисту частину було продовжено виступами: музичних колективів сіл, танцювальними та співучими мешканцями міста.