Привітання до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:04

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності.

Гаслом цьогорічного святкування є вислів: "Ти у мене єдина!".

І дійсно, для нас українців наша держава є єдиною, і ми повинні пишатися тим, що ми українці.

За 30 років наша країна пройшла непростий шлях до справжньої незалежності, день за днем будуючи українську державу. Незважаючи на ті випробування, які випали нашій країні, ми довели, що готові і вміємо втілювати в життя реформи та запроваджувати зміни  в багатьох сферах громадського життя.

З нагоди даного свята від усієї душі зичимо вам міцного  здоров'я, благополуччя, щедрої долі, тепла в кожен дім і кожну родину, рідної землі під ногами. Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Слава Україні! Героям слава!