Щодо відсутності централізованого водопостачання

Дата: 03.07.2021 09:39

Тимчасове припинення водопостачання зумовлене сильним забрудненням води в поверхневих вододжерелах, з яких МКП "Водоканал" здійснює водозабір, та неможливістю провести її належну очистку діючим водоочисним устаткуванням.

Після припинення постачання води протягом п'ятниці 02.07 було відновлено водопостачання в місто з 21.00 год. 02.07 до 06.00 год. 03.07. Однак подальше забруднення води, що було зумовлене значними опадами в другій половині п'ятниці, не дозволяє продовжувати водопостачальній організації здійснювати безперебійне централізоване водопостачання. Працівниками Водоканалу постійно ведеться перевірка забруднення води на водозаборі, тому відновлення водопостачання відбудеться якнайшвидше як це буде можливо.

Сподіваємося на Ваше розуміння та просимо вибачення за тимчасові незручності.