Міський голова Мирослава Пельц провела зустріч зі священниками та представниками релігійних громад м. Мостиська

Дата: 02.07.2021 09:40

Сьогодні, 1 липня, міський голова Мирослава Пельц провела зустріч зі священниками та представниками релігійних громад м. Мостиська. Також на зібранні були присутні керівники відповідних структурних підрозділів міської та МКП «Житловик».

На зустрічі обговорено благоустрій міського кладовища, зокрема, замощення бруківкою центральної дороги, встановлення огорожі, облаштування площі для відправ, підведення води, будівництво прощального залу. Присутні обговорили дані питання, висловили свою думку та дійшли спільної думки щодо необхідності виконання цих робіт.

Необхідна інформація буде донесена до жителів міста священниками відповідних релігійних громад.