Мостиська міська рада

Львівської області

У Мостиськах з’явився перший в місті мюрал

Дата: 29.06.2021 09:13
Кількість переглядів: 651

Фото без опису

У Мостиськах, на площі біля міської ради по вулиці Грушевського, 6, на стіні прилеглої будівлі, постав мюрал львівського художника Сергія Радкевича "Спокій. 0 метрів над рівнем моря". 

Художник своїми роботами намагається перетворити занедбані площини в духовно значущі простори і тим самим їх відродити. У першому у Мостиськах мюралі відображені долоні, як символ турботи один про одного та одночасно обрис пісочного годинника, який наповнюється донизу. У задумі Сергія - це ніби одночасно знак про плинність часу і взаємодії між людьми. Краплина води у композиції - ідея дружини Сергія, художниці Оксани Радкевич. Крапля, це як німа напруга і одночасно спокій. Яка наповнюється але не проливається.

За словами Сергія Радкевича, у розписі він намагався через власні знаки і наративи надати відчуття спокою та організації простору.

Проект реалізований за ініціативи та сприяння міського голови Мирослави Пельц. Голова міста впевнена, що подібні арт-об'єкти нададуть місту привабливості та сучасності.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора