Відбулася XI позачергова сесія Мостиської міської ради

Дата: 22.06.2021 17:33

Сьогодні, 22 червня, відбулася XI позачергова сесія Мостиської міської ради.

Засідання розпочалося із розгляду проектів рішень щодо місцевих податків та зборів, ставок та пільг із сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Дані рішення набирають чинності з 1 січня 2022 року.

Депутати надали дозвіл на перенесення бібліотек сіл Нагірне та Крисовичі в народні доми даних сіл.

Також затверджено звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, площею 5,3917 га, та продаж її у власність на земельних торгах у формі аукціону. Отримані кошти, при перегляді бюджету міської ради, першочергово планується витрати на замощення бруківки по вул. Я. Мудрого (до поліклініки). Завершуючи засідання депутати затвердили ряд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що надасть можливість продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону.