Вісім команд взяли участь у турнірі "Mostyska Cup-2021"

Дата: 09.06.2021 09:23

Нещодавно відбувся традиційний турнір "Mostyska Cup-2021". Участь у заході взяло близько 120 дітей. Вісім команд (діти 2009 р. н.) вийшли на футбольне поле стадіону "Карпати" у Мостиськах, щоб позмагатись за чудові нагороди турніру, зокрема ДЮСШ "Карпати" Львів, "Покрова" Львів, "Янтар" Новояворівськ, "Колос" Прилбичі, "СКОК" Перемишляни та дві команди Мостиської ДЮСШ під керівництвом Євгена Склярова. Переможцем турніру стала команда "Покрова", друге місце "Карпати", третє місце виборола команда Мостиської ДЮСШ.

Нагороджували призерів Мостиський міський голова Мирослава Пельц, начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Гнатовська та начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади  Павло Осипов.

Кращими гравцями команди Мостиської ДЮСШ стали Олег Федина та Олег Тропак.

Дякуємо всім хто долучився і допомагав у проведенні футбольного свята для юних спортсменів!