Мостиська міська рада

Львівської області

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 20.05.2021 11:18
Кількість переглядів: 503

Фото без опису

13-19 травня 2021 р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 146 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 18 закладів громадського харчування, 44 об’єкт торгівлі продовольчими  товарами, 54 об’єктів  торгівлі промисловими товарами, 3 ДДЗ, 16 ЗОНЗ, 3 перукарні, інші об’єкти – 8 (аптеки, АЗС).

За результатами виявлених порушень складено 9 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Станом на 17.05. Львівська область не перевищує жодного індикаторного показника рівня епідемічної небезпеки, тому й надалі перебуває у жовтій зоні щодо поширення СOVID-19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора