Львівської області

Відбувся турнір з волейболу

Дата: 17.05.2021 14:28
Кількість переглядів: 570

15 травня відбулося спортивне свято серед команд з волейболу (2008 р. н.). Організаторами змагань були Мостиська ДЮСШ та, зокрема, відділення волейболу.

Всі команди отримали чудові нагороди: кубки, медалі та спортивні статуетки, а також свої нагороди отримали кращі гравці. Для вручення нагород були запрошені начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Гнатовська та депутати Мостиської міської ради Павло Осипов, Олег Макар та Роман Пристацький. Уся нагородна атрибутика була закуплена в межах реалізації програми розвитку спорту на території Мостиської міської ради.

Вихованці тренера Мостиської ДЮСШ Віталія Ковальського, вперше прийняли участь у змаганнях такого рівня і здобули неоціненний досвід, який в майбутньому допоможе їм підкорити вершину волейбольного Олімпу. Кращим гравцем команди став Роман Ковальський, а переможцем турніру - команда з Самбора. Дякуємо всім хто сприяв в організації спортивного свята для дітей.