Мостиська міська рада

Львівської області

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 13.05.2021 16:45
Кількість переглядів: 517

Фото без опису

06 травня-12 травня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 102 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 6 закладів громадського харчування, 31 об’єкт торгівлі продовольчими  товарами, 48 об’єктів  торгівлі промисловими товарами, 1 ДДЗ, 2 ЗОНЗ, 2 АТЗ, 2 перукарні, інші об’єкти – 10 (аптеки, автостанція).

За результатами виявлених порушень складено 5 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи  виконання  протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.      

Станом на 11.05. Львівська область не перевищує жодного індикаторного показника рівня епідемічної небезпеки, тому й надалі перебуває у жовтій зоні щодо поширення  СOVID-19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора