Відбулися громадські слухання

Дата: 12.05.2021 10:31

В Мостиській міській раді відбулися громадські слухання проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в районі вул. Я. Мудрого у м. Мостиська та стратегічної екологічної оцінки (СЕО). На даній території планується розміщення КП «Фрут Банк».

Представники ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем», яке є розробником документації, довели до відома присутніх зміст та мету розроблення детального плану території, зокрема, що даною містобудівною документацією визначатиметься необхідна територія промисловості.

За результатами обговорення даний документ прийнято за основу та рекомендовано затвердити його.