Відбудеться громадське обговорення проєкту капітального ремонту парку ім. Т. Шевченка

Дата: 29.04.2021 14:31

У 2021 році Мостиською міською радою планується розпочати капітальний ремонт з відновленням елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Т. Шевченка» по вул. Шевченка, 31 А, м. Мостиська. На поточний рік з обласного бюджету за напрямом фінансування природоохоронних заходів виділено 881 тис. грн; крім цього в бюджеті міської ради закладено 600 тис. грн для співфінансування.

На даний час виготовлено ескізний проєкт облаштування парку ім. Т. Шевченка, на основі якого планується подальше виготовлення проєктної документації. З метою врахування всіх пропозицій та зауважень до виготовлення документації в п’ятницю, 7 травня о 12:00 год, відбудуться громадські обговорення проєкту «Капітальний ремонт з відновленням елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Т. Шевченка» по вул. Шевченка, 31 А м. Мостиська».

Обговорення відбудуться в сесійній залі міської ради за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 6.