Міський голова Мирослава Пельц та керівництво району зустрілися з родинами загиблих Героїв

Дата: 28.04.2021 10:07

Напередодні Великодніх свят голова міський голова Мирослава Пельц, голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський, голова районної ради Микола Романюк привітали родини Загиблих і померлих Героїв та подарували подарунки.

Особливої турботи сьогодні, потребують сім’ї загиблих воїнів АТО. Піклуватися про такі родини – це, наш моральний обов’язок перед захисниками України.

"Ми розуміємо – ніщо не здатне компенсувати страшної втрати близької людини. Та найголовніше, що ми можемо зробити для родин загиблих Героїв, це пам’ять про подвиг їхніх рідних і тепло турботи", - наголосив Ярослав Коминський.