Міський голова Мирослава Пельц провела зустріч з головою Яворівської РДА Ярославом Коминським

Дата: 21.04.2021 21:08

21 квітня, у перший день після офіційного представлення на посаді голови Яворівської РДА, Ярослав Коминський відвідав Мостиську громаду. Під час зустрічі, за участі міського голови Мостиськ Мирослави Пельц, заступника голови Мостиської РДА Андрія Тиндика, секретаря міської ради Олега Макара та керівника економічного управління Павла Осипова, було обговорено нагальні питання громади, зокрема, завершення проектів щодо станції водоочистки міста і наливного спортивного майданчику по вул. Перемишльській. Ярослав Коминський зазначив про готовність сприяння у завершені цих проектів зі сторони райдержадміністрації та висловив бажання посприяти у оновленні матеріально-технічної бази Мостиської міської лікарні.