Про успіхи боксерів Мостиської ДЮСШ

Дата: 06.04.2021 10:37

Учні відділення боксу Мостиської ДЮСШ, під керівництвом Романа Голубінки, постійно виступають на високому рівні показуючи хороші результати.

Котович Андріана, яка посіла перше місце у Чемпіонаті області з боксу серед дівчат, вже у складі збірної Львівської області, взяла участь у Чемпіонаті України серед дівчат, який відбувся в Ужгороді та посіла там високе п'яте місце, одночасно виконуючи нормативи кандидата в майстри спорту з боксу.

Також у Кривому Розі відбувся чемпіонат України серед юніорів 2005-2006 р.н. У складі збірної області вибороли право представляти Мостищину троє вихованців Мостиської ДЮСШ, які провівши по три поєдинки, посіли: Писко Юрій - 6 місце, Нестор Арсен та Світий Юрій - 8 місця у своїй вагових категоріях, здобуваючи неоціненний досвід виступів на такому високому рівні.