Відбувся звіт про виконання бюджету міської ради за 2020 рік

Дата: 17.03.2021 16:49

Вчора, 16 березня, відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету Мостиської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за 2020 рік.

На звітуванні були присутні міський голова Мирослава Пельц, керівники структурних підрозділів міської ради, члени постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради, начальник ДПІ у Мостиському районі Василь Дутко, громадськість.

Начальниця фінансового управління міської ради Мирослава Шалавило інформувала про виконання планових показників доходів бюджету у 2020 році, проаналізувала динаміку надходжень загального фонду за 2017-2020 роки та структуру власних доходів.

Продовжуючи виступ Мирослава Ігорівна виокремила найбільших платників ПДФО, акцизного та єдиного податків. Також було проаналізовано динаміку видатків за 2017-2020 роки.

Презентація звіту