Відбулась онлайн-нарада з Міністерством розвитку громад та територій України

Дата: 10.03.2021 16:52

З метою забезпечення належної та своєчасної реалізації проектів регіонального розвитку, відібраних відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу Міністерством розвитку громад та територій України проводилась онлайн-нарада. Даний захід проходив під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Івана ЛУКЕРІ, за участю представників Державної казначейської служби України та Мостиської міської ради. Зокрема, під час наради розглядалися  питання щодо правильності визначення розпорядників коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів, здійснення видатків у відповідності до бюджетного законодавства на реалізацію проектів регіонального розвитку, які рекомендовані до фінансування у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки регіональної політики.

Довідково.

Мостиська міська рада виступає заявником проекту регіонального розвитку «Створення парку агропереробки «ФрутБанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини». З метою реалізації даного проєкту Мостиська міська рада утворила комунальне підприємство «ФрутБанк», затвердила його статут та призначила керівника.  Підприємство буде займатися переробленням плодово-ягідної продукції місцевих фермерів.