Підписано меморандум між міською радою та ГО «Воїни АТО Мостищинини»

Дата: 28.01.2021 11:56

Вчора було підписано меморандум про взаємодію та співпрацю між Мостиським міським головою Мирославою Пельц та головою ГО «Воїни АТО Мостищинини» Володимиром Галиком.

Дана угода підписана для досягнення спільних дій у підвищенні ефективності забезпечення належного дотримання прав та свобод АТОвців, врегулюванні взаємних прав та обов’язків у забезпеченні прав і свобод учасників бойових дій, які проживають на території громади, взаємної зацікавленості у співпраці щодо створення сприятливих умов для розв’язання соціально-економічних проблем АТОвців.

Сторони домовились про взаємодію та співпрацю щодо, прав та повноважень при відведенні земельних ділянок учасникам бойових дій, впровадженні соціального партнерства, здійсненні колективних переговорів щодо актуальних проблем соціального захисту учасників бойових дій, створенні умов для розв’язання соціально-економічних проблем та запобіганню нехтуванню їхніх прав.