Відбулося перше пленарне засідання II сесії Мостиської міської ради

Дата: 24.12.2020 12:56

Вчора, 23 грудня, відбулося перше пленарне засідання II сесії Мостиської міської ради VIII-го скликання.

Першим питанням розглянули проєкт рішення сесії «Про внесення змін у Програму соціально-економічного розвитку на 2020-2021 роки». У 2021 р. запланована реконструкція приміщення з добудовою спортивного залу ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО", реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Т. Шевченка», реконструкція спортивного залу Мостиської ДЮСШ по вул. 16-го Липня, реконструкція трибун на стадіоні «Карпати», будівництво спортивного майданчика зі штучним (наливним) покриттям по вул. Перемишльська, 3 А в м. Мостиська тощо.

Було затверджено ряд програм, прийнято бюджет Мостиської міської ради (територіальної громади) на 2021 рік. Депутати міськради мали можливість поспілкуватися із кандидатами на посаду старост, почути їхнє бачення перспектив розвитку сіл, у яких старости здійснюватимуть свої повноваження.

Друге пленарне засідання відбудеться 28 грудня об 11:00 год в сесійній залі міської ради.