Святий Миколай завітав до Мостиського районного центру реабілітації дітей з інвалідністю

Дата: 17.12.2020 17:33

День Святого Миколая –  традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти.

Сьогодні св. Миколай завітав до Мостиського районного центру реабілітації дітей з інвалідністю. Дітки зустріли його святковою виставою та цікавим сценарієм. За це вони отримали солодкі подарунки. Усі були неймовірно щасливими, відчуття радості переповнювало кожного з них.

Також на святі були присутні міський голова Мирослава Пельц, голова Мостиської райдержадміністрації Любомир Галів, голова Судововишнянської громади Зеновій Фольтович та волонтери Львівської благодійної організації.

Мирослава Пельц побажала дітям, батькам та працівникам центру міцного здоров’я, щастя та добробуту, нехай кожного оточує любов і турбота, а також наголосила, що і надалі буде підтримувати та турбуватися про дітей.

На завершення свята директор центру Євгенія Трохимович висловила подяку присутнім за допомогу та турботу.