Про проведення форуму

Дата: 17.11.2020 15:58

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів (Республіка Молдова) відбудеться VII Форуму MOLDOVA BUSINESS WEEK 2020 (далі - Форум). Організатором Форуму є Уряд Республіки Молдова та Агентство з питань залучення інвестицій InvestMoldova.

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік, головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, розробці заходів з інтеграції економіки Республіки Молдова у світову, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо- промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку семи стратегічних секторів економіки Молдови: агропродовольчому, інформаційно-комунікаційним технологіям, аутсорсингу бізнес-процесів та науковим дослідженням і розробці (ВРО & R&D), інфраструктурі, інформаційним технологіям, промисловому виробництву і моді.

У рамках сесій планується проведення презентацій діяльності окремих компаній із кожного сектору економіки, організація можливості підбору бізнес-партнерів, участь в інтерактивних панельних дискусіях тощо.

У зв’язку із подальшим поширенням пандемії коронавірусу COVID-19, форум планується провести в режимі онлайн. Реєстраційна форма для участі у форумі найближчим часом буде доступна на сторінці заходу - http://mbw.md/.

Участь представників українського бізнесу у зазначеному заході, на думку Посольства, сприяло б подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженню співпраці між підприємствами обох країн.