В с. Раденичі урочисто відкрито могилу Борцям за волю України

Дата: 14.10.2019 19:48

Сьогодні, 14 жовтня, в с. Раденичі було урочисто відкрито та посвячено символічну могилу Борцям за волю України. Реконструкція могили була розпочата у травні 2018 року, завдяки ініціативі небайдужих мешканців та вихідців з села Раденичі, а також підтримки меценатів.

В урочистостях взяли участь голова Мостиської міської ради Сергій Сторожук, депутати міської ради, жителі села.

У вітальному слові міський голова подякував небайдужим жителям Раденич, які доклали чимало зусиль для реконструкції могили. «Я надіюся, що Раденицька школа візьме шефство над цим пам’ятником, тому що не має кращого виховання, ніж приходити сюди та памятати про усіх захисників України від Богдана Хмельникого, Степана Бандери й до сьогодення», - зазначив Сергій Сторожук.

Звучали патріотичні пісні у виконанні учасників творчих колективів та представників молодшого покоління.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На завершення учасники дійства поклали квіти до підніжжя могили, запалили свічки  та вклонилися всім захисникам рідної землі.

Від  сьогодні про нескореність і силу духу нашого народу усім буде нагадувати  монумент, символ пам’яті і вдячності борцям за волю України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!