Відбувся круглий стіл з питань організації професійного навчання

Дата: 16.08.2019 15:49

14 серпня 2019 року в Мостиcькій районній філії Львівського ОЦЗ відбувся круглий стіл з питань організації професійного навчання на замовлення роботодавців. Професійне навчання зареєстрованих безробітних, яке організовується державною службою зайнятості на замовлення роботодавця, здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців - замовників кадрів. Присутні також розглянули питання про можливість та порядок отримання ваучера на навчання особами ,які досягли 45 років з метою підтримки їх конкурентоспроможності Ваучер допоможе опанувати нову професію або продовжити навчання на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.