Мостиська міська рада

Львівської області

Підсумки освітянської роботи

Дата: 04.06.2019 10:32
Кількість переглядів: 847

Фото без опису

У кінці травня, коли школярі з радістю ідуть на відпочинок, учителі традиційно підводять підсумки своєї роботи.

29.05.2019 р. голови методичних об’єднань  закладів загальної середньої освіти Мостиської міської ради Львівської області проаналізували роботу на методичній раді.

Голова методичної ради, заступник начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Н.М. Гнатовська наголосила, що у  2018-2019 навчальному році  методична робота з педагогічними кадрами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  Мостиської міської ради  здійснювалася у руслі  модернізації освітнього процесу в умовах упровадження Державних стандартів  початкової загальної,  базової та повної загальної середньої освіти та Концепції Нової української школи й була  спроектована на втілення методичної теми «Забезпечення якісної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації державних освітніх стандартів, творчому та інтелектуальному розвитку здобувачів освіти» (1-й рік роботи) із врахуванням рекомендацій щодо організації й проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти, розробленими Міністерством освіти і науки України, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти .
Методичні заходи з педагогічними кадрами проводилися  як системний організований процес на конкретну допомогу педагогічним працівникам знаходження неординарних шляхів удосконалення якості педагогічного процесу, на задоволення вимог сьогодення та запитів батьків на якісну освіту.
З цією метою педагоги об’єдналися у 24 методичні об’єднання відповідно до базових дисциплін.

Голови методичних об’єднань детально проаналізували роботу, яка була  спрямована  на підвищення наукового та загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їхньої професійної компетентності, розвиток творчої індивідуальності педагога, стимулювання їх творчих пошуків, примноження інноваційних здобутків, передового педагогічного досвіду, нових педагогічних технологій.

Українська мова та література

Подільчик З.С. , голова МО учителів української мови та літератури, презентувала проблему «Інноваційні підходи та форми організації роботи на уроках української мови та літератури з метою підвищення компетентностей учнів», над якою працювала вищезазначена категорія педагогів протягом 2018-2019 н. р.

Зарубіжна література, польська мова та література

Мік Г.С., голова МО учителів зарубіжної літератури, польської мови та літератури, підсумувала роботу педагогів з проблему «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури.

Іноземні мови (англійська мова, німецька мова)

Хробак О.Я., голова МО учителів іноземних мов, поділилася досвідом роботи педагогів з проблеми «Комунікативний підхід до навчання іноземної мови як шлях до удосконалення мовленнєвої культури і розвитку творчих здібностей школярів».

Математика, фізика

Гридинська І.Б., голова МО учителів математики,фізики, представила надбання педагогів з проблеми «Створення освітнього середовища для формування ключових компетентностей в умовах модернізації освіти».

Інформатика

Грицишин В.Р.,голова МО учителів інформатики, презентував досвід роботи педагогів з проблеми «Формування мотивації до навчальної діяльності та розвитку основних компетенцій учнів засобами ІК».

Біологія, хімія, екологія, основи здоров'я

Федак Г.Л., голова МО учителів біології, хімії, екології, основ здоров'я, представила досвід роботи педагогів з проблеми "Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі з метою підвищення компетентностей учнів на уроках хімії, біології, екології та основ здоров’я».

Трудове навчання

Миколаєвич М.В., голова МО учителів трудового навчання, висвітлив діяльність педагогів з проблеми «Трудове навчання як засіб формування проектно-технологічного мислення у школярів».

Музичне мистецтво, образотворче мистецтво, мистецтво

Галамай Н.Б., голова МО учителів музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, мистецтва, узагальнила роботу педагогів з проблеми «Формування мистецьких компетентностей на уроках образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, мистецтва».

Основи християнської етики

Хробак О.І., голова МО учителів основ християнської етики, проаналізувала діяльність педагогів з проблеми «Сприяння розвитку особистості учня через гармонійне поєднання традиційних та інноваційних методів викладання моральних та християнських цінностей».

Історія, географія

Бірець Г.І., голова МО учителів історії, географії, презентувала надбання педагогів з проблеми «Модернізація навчально-виховного процесу з метою підвищення навчально-пізнавальної , соціальної, комунікативної компетенцій учнів на уроках історії та географії».

Початкові класи

4 клас

Баша О.Т., голова МО учителів початкових 4 класів, підсумувала роботу педагогів з проблеми «Залежність успішності учнів від вибору моделей, методів і технологій навчально-виховного процесу».

3 клас

Кузьмяк О.М., голова МО учителів початкових 3 класів, узагальнила діяльність педагогів з проблеми «Впровадження особистісно-орієнтованих технологій в освітній процес».

2 клас

Мартин О.Я., голова МО учителів початкових 2 класів, представила роботу педагогів з проблеми “Удосконалення якості освітнього процесу шляхом використання традиційних та впровадження інноваційних технологій навчання з метою всебічного розвитку учнів та формування їх базових компетентностей”.

1 клас

Люба Г.М., голова МО учителів 1 класу НУШ, презентувала діяльність педагогів з проблеми «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів в контексті НУШ».

Класні керівники

Приймак М.М.,голова МО класних керівників, висвітлила роботу педагогів з проблеми «Розвиток творчої, інтелектуальної, всесторонньо розвиненої, фізично та духовно здорової особистості, громадянина-патріота.

Педагоги-організатори

Баб’як М.І., голова МО педагогів-організаторів, проаналізувала діяльність педагогів з проблеми «Нові технології виховання як шлях до удосконалення професійної майстерності педагогів-організаторів».

Фізична культура, Захист Вітчизни

Курек Я., керівник МО фізичної культури, Захисту Вітчизни, підсумував роботу даної категорії вчителів з проблеми «Узагальнення кращого педагогічного досвіду і підвищення загального професійного рівня вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни».

Під кінець засідання Надія Гнатовська  нагадала, що 05.06.2019 р. готується презентація проектних робіт учителів, побажала присутнім гарного відпочинку і щоб новий навчальний 2019 – 2020 навчальний рік ми розпочали в мирній Україні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора